Dil:
Color Options

WHMCS optimizasyon

WHMCS Optimizasyon Hizmeti !

WHMCS Nedir ?

WHMCS‘nin açılımı (“Web Hosting Manager Complete Solution“) şeklindedir.WHMCS hosting firmaları için geliştirilmiş olup büyük-küçük yerli-yabancı bir çok hosting firması tarafından tercih edilmektedir.Hosting şirketleri için otomasyon ayarlarını sağlayan bir yazılımda diyebiliriz.PHP tabanlı olması kullanıcıları WHMCS kullanmakta büyük bir önem kazandırmaktadır.

Neden WHMCS ?

Satış fiyatlarının uygun olması WHMCS kullımını bir hayli arttırmaktadır ayrıca Hosting firmasının sunucusu ile bağlantılı çalışan bu scriptte her kullanım otomatik şekilde gerçekleşebiliyor: hesap oluşturma, kapatma, hosting alma, ödeme yapma ve destek talebi sistemi gibi sistemler WHMCS kullanımında kullanıcıları kendine çekiyor.WHMCS yazılımı aynı zamanda müşterilerine ve yöneticilere çok kolay kullanımı olduğu içinde tercih edilmektedir.Türkçe dil desteğinin de bulunması WHMCS kullanımında önemli bir yer sağlamaktadır.WHMCS yazılımı ile ister kendi temasını istersenizde farklı bir tema yaptırıp kullanabilirsiniz.WHMCS sistemi firmaları yazılım masrafından kurtardığı içinde büyük oranda talep görmektedir.Hal böyle olunca WHMCS ufak firmalar için çok iyi bir kaynak oluyor.

WHMCS Lisansları Nereden Sorgulanır ?

Satın aldığınız WHMCS Lisansınızı doğrulayabilirsiniz.Lisansız kullanımı ihbar ederek telif hakkını korumaya yönelik çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz. Eğer aldığınız lisans doğrulanmıyorsa bunu durumu acilen lisans sağlayıcınıza bildirmeyi ihmal etmeyin

Sorgulama Ekranı : Buradan

WHMCS Optimizasyonu Neleri Kapsıyor ?

    Whmcs Kurulumu Müşteri ve Admin Panel Türkçeleştirme Alt yapı açıklarının Kapatılması Admin bilgilerinin Güvenliği 2 Aşamalı Güvenlik Koruması Ödeme Sistemlerinizin Kurulumu E-Posta gönderim Ayarları E-Posta Türkçe içerik Ayarları Ürün Hizmet Eklenmesi Temanızın Entegresi(Ek ücret)
Hemen Satın AL
Firmanıza ya da adınıza ait bir web sitesi olması için uzman olmanıza gerek yok. Doğru çözümlerle alan adınızı alıp bir alan adınıza ait eposta ve websitesine hemen sahip olabilirsiniz. Bireysel paketlerimiz başlamak için en iyi çözümdür.
Bir çok blog ve haber sitesi sunucularımız üzerinden yayın yapmaktadır. Sunucularımız ve uygulamalarımız yüksek performansta çalışmak üzere optimize edilmiştir. Sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de Turhost.com kalitesi ile tanışın.
Siteleriniz, veritabanlarınız veya e-postalarınız için sadece bir kaç adımda kolayca yedek alabilirsiniz. Bunun için manuel yedek alma özelliğini tercih edebilir veya zamandan tasarruf etmenizi sağlayan gelişmiş Yedek Alma Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz.
Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir. Turhost.com kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz
Tüm e-posta hesapları gelişmiş bir Antispam ve Antivirüs hizmetinin koruması altındadır. Yüksek spam filtreleme yeteneğine sahiptir. Kontrol paneliniz üzerinden beyaz veya kara listeler oluşturabilirsiniz.
Her Eposta hesabında 250MB*1 eposta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.