TS Sync Closed BETA will Begin Soon – TS Sync Kapalı BETA Yakında Başlayacak

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:13


At this years' gamescom, we announced the upcoming release of TS Sync – an exciting new feature that will allow you to synchronize your server bookmarks, identities and more across multiple devices. Those in attendance had the exclusive opportunity to register for BETA and be among the first to test drive TS Sync.

TS Sync will be included as a standard built-in feature in upcoming versions of the TeamSpeak 3 Client. To use TS Sync, all you need is to create an account with us and choose a secret passphrase that will be used to secure your data. All the encryption and decryption is executed locally on your computer, tablet or smartphone so only you have access to your data.

The BETA test period will begin shortly and all testers will receive an email containing information and instructions. Stay tuned!

 

Türkçe Çeviri:

Eğer birden fazla cihaz üzerinden sunucu imleri, kimlikleri ve daha senkronize sağlayacak heyecan verici yeni özellik Bu yıl 'gamescom'da, TS Sync yaklaşan duyurdu. Katılım olanlar BETA kayıt ve sürücü TS Sync test etmek için ilk arasında olmak için özel bir fırsat yakaladı.

TS Sync yerleşik özelliği TeamSpeak 3 Client gelecek sürümlerinde standart olarak dahil edilecektir. TS Sync kullanmak için, ihtiyacınız olan tüm bizimle bir hesap oluşturmak ve veri güvenliğini sağlamak için kullanılacak bir gizli parola seçmektir. Sadece sizin verilerinize erişebilir, böylece tüm şifreleme ve şifre çözme, bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinde yerel yürütülür.

BETA testi dönemi kısa başlayacak ve tüm test bilgileri ve talimatları içeren bir e-posta alacaksınız. Bizi izlemeye devam edin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir